Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Saskia Grimmelikhuyse
Aanvoerder Kim van Stralen
Trainer Saskia Grimmelikhuyse

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Evergreen D1 Alkemade D1
Heerhugowaard D1 Saxenburg D1
Kraaien D1 Kikkers D1
Scoop Delft D1 Uitgeest D1
Voorhout D1 Zandvoort D1 12:45
Wateringse veld D1 Thor D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Uitgeest D1 11 31 10 1 0
2 Voorhout D1 11 24 8 0 3
3 Alkemade D1 11 23 7 2 2
4 Scoop Delft D1 11 22 7 1 3
5 Wateringse veld D1 11 20 6 2 3
6 Kikkers D1 11 19 6 1 4
7 Saxenburg D1 11 16 5 1 5
8 Kraaien D1 11 15 5 0 6
9 Thor D1 11 10 3 1 7
10 Heerhugowaard D1 11 9 3 0 8
11 Zandvoort D1 11 4 1 1 9
12 Evergreen D1 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt Scoop Delft D1 n.n.b uit
15 mrt Z.H.C. de Kraaien D1 n.n.b thuis
22 mrt MHV Evergreen D1 n.n.b uit
29 mrt Hockeyclub Alkemade D1 n.n.b thuis
5 apr MHC de Kikkers D1 n.n.b uit
19 apr Wateringse veld D1 n.n.b thuis
10 mei HMHC Saxenburg D1 n.n.b thuis
17 mei Zandvoortsche Hockey Club D1 n.n.b uit
24 mei Thor D1 n.n.b thuis
7 jun MHC Voorhout D1 12:45 uit
14 jun MHC Heerhugowaard D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Zandvoort D1 Voorhout D1 0-1
Saxenburg D1 Heerhugowaard D1 1-2
Uitgeest D1 Scoop Delft D1 3-1
Kikkers D1 Kraaien D1 4-2
Alkemade D1 Evergreen D1 10-0
Thor D1 Wateringse veld D1 2-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Kraaien D1 Uitgeest D1 3-4
Scoop Delft D1 Saxenburg D1 3-3
Heerhugowaard D1 Zandvoort D1 2-1
Voorhout D1 Thor D1 3-1
Wateringse veld D1 Alkemade D1 2-2
Evergreen D1 Kikkers D1 (1-2)TEMP_RESULT
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Kikkers D1 Alkemade D1 3-2
Uitgeest D1 Evergreen D1 6-0
Saxenburg D1 Kraaien D1 1-0
Zandvoort D1 Scoop Delft D1 0-2
Thor D1 Heerhugowaard D1 3-2
Voorhout D1 Wateringse veld D1 1-5
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Heerhugowaard D1 Voorhout D1 0-4
Kraaien D1 Zandvoort D1 4-1
Evergreen D1 Saxenburg D1 0-6
Thor D1 Scoop Delft D1 0-7
Wateringse veld D1 Kikkers D1 4-0
Alkemade D1 Uitgeest D1 4-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Voorhout D1 Scoop Delft D1 3-2
Heerhugowaard D1 Wateringse veld D1 1-4
Uitgeest D1 Kikkers D1 3-2
Saxenburg D1 Alkemade D1 1-0
Zandvoort D1 Evergreen D1 6-0
Thor D1 Kraaien D1 0-5
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Wateringse veld D1 Uitgeest D1 2-3
Scoop Delft D1 Heerhugowaard D1 11-0
Kraaien D1 Voorhout D1 2-3
Evergreen D1 Thor D1 1-6
Alkemade D1 Zandvoort D1 5-1
Kikkers D1 Saxenburg D1 3-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Zandvoort D1 Kikkers D1 0-5
Voorhout D1 Evergreen D1 12-0
Heerhugowaard D1 Kraaien D1 1-6
Scoop Delft D1 Wateringse veld D1 3-1
Saxenburg D1 Uitgeest D1 1-2
Thor D1 Alkemade D1 0-8
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Uitgeest D1 Zandvoort D1 7-2
Alkemade D1 Voorhout D1 2-0
Evergreen D1 Heerhugowaard D1 0-2
Kraaien D1 Scoop Delft D1 1-2
Wateringse veld D1 Saxenburg D1 5-0
Kikkers D1 Thor D1 0-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Voorhout D1 Kikkers D1 4-2
Heerhugowaard D1 Alkemade D1 1-4
Thor D1 Uitgeest D1 1-3
Scoop Delft D1 Evergreen D1 12-1
Kraaien D1 Wateringse veld D1 5-4
Zandvoort D1 Saxenburg D1 1-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Evergreen D1 Kraaien D1 0-2
Alkemade D1 Scoop Delft D1 5-3
Uitgeest D1 Voorhout D1 1-0
Saxenburg D1 Thor D1 3-2
Zandvoort D1 Wateringse veld D1 0-0
Kikkers D1 Heerhugowaard D1 3-0
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Kraaien D1 Alkemade D1 2-5
Scoop Delft D1 Kikkers D1 5-1
Heerhugowaard D1 Uitgeest D1 2-5
Voorhout D1 Saxenburg D1 3-2
Wateringse veld D1 Evergreen D1 4-0
Thor D1 Zandvoort D1 2-1

Agenda

Er zijn nog geen agendapunten

Facebook