Trainingsschema

Dit schema loopt van 12-8-2019 t/m 30-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Meisjes C3 Denise Haak
Luna Regeling
WA1 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D2 Anna Oostendorp
Annabel Otten
WA1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes A3 Laura ter Veen
Saskia Grimmelikhuyse
WA1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes C2 Denise Tiemeijer
Annabel Otten
WA1 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes A1 Laura ter Veen
Saskia Grimmelikhuyse
WA1 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes B3 Denise Tiemeijer WA1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 20:30 Korfbal ZA2
17:00 - 18:15 Meisjes B4 Anne Jansen WA1 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes C1 Emilia Bouwman WA1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes A2 Emilia Bouwman WA1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes B2 Anne Jansen WA1 - AB
19:30 - 21:00 Dames 1 Saskia Grimmelikhuyse WA1 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes A3 Emilia Bouwman WA1 - CD
20:45 - 22:00 Veteranen Hans Mannaert WA1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Chico's Floor Bredewoud
Denise Haak
WA1 - A
16:30 - 17:30 J8E1 Kaj Nordemann
Max Gelderman
ZA2 - D
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Daan Loose
Laurens Dupon
ZA2 - C
16:30 - 17:30 Meiden 3F1 Elina Muijskens
Lisa Nuijten
WA1 - C
16:30 - 17:30 Meiden 6E1 Anna Rentenaar
Sterre Terpstra
WA1 - D
16:30 - 17:30 Meiden 6E2 Estelle Nguyen Thanh
Laura Duijn
WA1 - B
16:30 - 17:30 Meiden 8E1 Carlijn Kuiper
Janine de Bree
ZA2 - A
16:30 - 17:30 Meiden 8E2 Pien van Aarle
Annabel Otten
ZA2 - B
16:30 - 17:30 Proefleden Sanne van Waardenberg
Aimee Bleeker
Sanne van Waardenberg
WA1 - A
17:30 - 18:45 Jongens C1 Daan Loose
Laurens Dupon
WA1 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D1 Elina Muijskens
Laura Duijn
WA1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D2 Anna Oostendorp
Annabel Otten
ZA2 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D3 Carlijn Kuiper
Sterre Terpstra
ZA2 - CD
18:45 - 20:00 Jongens B1 Mark Wagter WA1 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes B1 Sebastian Machiel Veenstra WA1 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B3 Sanne van Randeraat ZA2 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes C3 Janine de Bree
Laura Duijn
ZA2 - CD
20:00 - 21:15 Dames Jong1 Sanne van Randeraat WA1 - CD
20:00 - 21:15 Jongens A1 Sebastian Machiel Veenstra WA1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 Meisjes C1 Emilia Bouwman
Laura Duijn
WA1 - AB
18:00 - 18:45 Keeperstraining Clim Oostra WA1 - CD Keeperstraining MD/MC
18:00 - 19:15 Meisjes B4 Emilia Bouwman
Laura Duijn
WA1 - AB
18:45 - 19:30 Keeperstraining Clim Oostra WA1 - CD Keeperstraining JC/B/A
19:15 - 20:30 Meisjes B2 Emilia Bouwman WA1 - AB
19:30 - 20:15 Keeperstraining Clim Oostra WA1 - CD Keeperstraining MB
20:15 - 21:00 Keeperstraining Clim Oostra WA1 - CD Keeperstraining MA/Senioren
20:30 - 21:45 Meisjes A2 Emilia Bouwman WA1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 J8E1 Kaj Nordemann
Max Gelderman
WA1 - C
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Stein Nagel
Vincent van Zijtveld
WA1 - D
16:30 - 17:30 Keeperstraining JJ Justin Koelman ZA2 - D
16:30 - 17:30 Meiden 3F1 Daan Loose
Elina Muijskens
ZA2 - C
16:30 - 17:30 Meiden 6E1 Anna Rentenaar
Sterre Terpstra
ZA2 - A
16:30 - 17:30 Meiden 6E2 Pien van Aarle
Laura Duijn
ZA2 - B
16:30 - 17:30 Meiden 8E1 Carlijn Kuiper
Janine de Bree
WA1 - A
16:30 - 17:30 Meiden 8E2 Lars Oudegeest
Liselotte Mouissie
WA1 - B
17:30 - 18:45 Jongens C1 Daan Loose
Laurens Dupon
WA1 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C2 Anna Rentenaar
Denise Tiemeijer
ZA2 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D1 Elina Muijskens
Laura Duijn
ZA2 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D3 Carlijn Grinwis
Emma de Lange
WA1 - CD
18:45 - 20:00 Jongens A1 Mark Wagter ZA2 - CD
18:45 - 20:00 Jongens B1 Sanne van Randeraat ZA2 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes A1 Laura ter Veen
Saskia Grimmelikhuyse
WA1 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes B1 Sebastian Machiel Veenstra WA1 - CD
20:00 - 21:15 Dames 1 Saskia Grimmelikhuyse WA1 - AB
20:00 - 21:15 Trimhockey Jaap Bos WA1 - CD