Inloggen LISATeam


Contact

Mixed Hockey Club Uitgeest
Adres
MHC Uitgeest
Niesvenstraat 16
1911 VA Uitgeest
(geen post)

Postadres :
Postbus 148
1910 AC Uitgeest

0251-314127

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zat 18 nov - zon 19 nov - zat 25 nov - zon 26 nov - zat 2 dec - zon 3 dec - zat 9 dec - zat 10 mrt -


laat schema zien voor  

18 november | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JB1   20729   H.V. de Terriërs JB2

 

15:30  16:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Herman Dupon en Hans Mannaert
 
MA1   21426   Hockey Vereniging Mijdrecht MA2

 

17:15  17:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Jeffrey Krijt en Floris Cooymans
MB3   20303   MHC de Reigers MB6

 

14:00  14:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Kasper van Duijn en Marcel Bleeker
MC2   23102   AMHC Westerpark MC3

 

13:45  14:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Annique van den Ende en Esmee van der Ham
MC3   23147   MHC Bennebroek MC3

 

11:45  12:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Oscar Arkesteijn en Frank Oudegeest
MD1   18409   Z.H.C. de Kraaien MD1

 

10:15  10:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Kasper van Duijn en Hessel Sutterland
MD3   18317   HC Spaarndam MD1

 

12:30  13:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Lisa Postema en Julia Verburg
Begeleiding scheidsrechters: Herman
MD4   18346   HMHC Saxenburg MD6

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Emma Kolman en Guusje Koning
 
JC1   18008   HMHC Saxenburg JC1

20 

13:25  14:15  uit    route    
JD1   21922   WFHC JD1

35 

08:10  09:15  uit    route    
 
MB1   20275   BHC Overbos MB2

20 

12:55  13:45  uit    route    
MB2   17415   AHC IJburg MB7

25 

16:35  17:30  uit    route    
MC1   23237   MHC de Reigers MC2

30 

10:45  12:00  uit    route    
MC4   22797   HMHC Saxenburg MC6

20 

15:25  16:15  uit    route    
MD2   19125   Alkmaarsche M.H.C. MD2

20 

09:35  10:30  uit    route    


18 november | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
M3F2   14654   WFHC MF2

 

10:15  10:45  thuis  Veld 2 - A    
   KNHB: Veld 2C  
M6E3   14423   Hockey Vereniging Mijdrecht ME2

 

10:15  10:45  thuis  Veld 2 - C    
   KNHB: Veld 2A  
M8E2   14433   Alkmaarsche M.H.C. M8E4

 

09:00  09:30  thuis  Veld 2 - AB    
   KNHB: Veld 2A/B  
 
J6E1   17234   AMHC Westerpark JE4

20 

09:25  10:15  uit    route    
 
M3F1   14478   MHC Castricum MF1

20 

08:10  09:00  uit    route    
   KNHB: VAK A  
M6E1   14466   MHC de Kikkers ME4

30 

08:00  09:00  uit    route    
   KNHB: veld 4 B  
M6E2   14640   AMHC Westerpark ME3

20 

09:25  10:15  uit    route    
M8E1   14477   S.M.H.C. Magnus M8E1

35 

08:55  10:00  uit    route    
   KNHB: Speelveld C + D