Inloggen LISATeam


Contact

Mixed Hockey Club Uitgeest
Adres
MHC Uitgeest
Niesvenstraat 16
1911 VA Uitgeest
(geen post)

Postadres :
Postbus 148
1910 AC Uitgeest

0251-314127

Hockey.nl

Standen van alle teams
Junioren 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 AthenA JB5 5 15 5 0 0 22 5
2 AthenA JB4 5 12 4 0 1 14 3
3 Mijdrecht JB2 5 9 3 0 2 19 13
4 Qui Vive JB3 4 9 3 0 1 11 5
5 Kikkers JB2 4 6 2 0 2 8 10
6 Uitgeest JB1 5 4 1 1 3 7 14
7 Bennebroek JB3 5 1 0 1 4 8 16
8 Terriërs JB2 5 0 0 0 5 3 26
  2e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Purmerend JC1 4 12 4 0 0 21 3
2 Uitgeest JC1 4 9 3 0 1 22 12
3 Saxenburg JC1 5 9 3 0 2 18 13
4 Rood-Wit JC4 5 4 1 1 3 17 17
5 Reigers JC2 4 4 1 1 2 12 12
6 Myra JC3 4 0 0 0 4 3 36
  2e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uitgeest JD1 4 10 3 1 0 11 4
2 Spaarndam JD1 4 9 3 0 1 19 10
3 Overbos JD1 4 7 2 1 1 19 9
4 Hoorn (WFHC) JD1 4 4 1 1 2 4 10
5 Haarlem JD2 4 4 1 1 2 9 16
6 Alkmaar JD2 4 0 0 0 4 3 16
  2e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HIC MA2 5 15 5 0 0 17 5
2 Xenios MA2 4 7 2 1 1 8 9
3 Hurley MA2 5 7 2 1 2 8 11
4 Mijdrecht MA2 4 5 1 2 1 10 10
5 Uitgeest MA1 5 5 1 2 2 9 10
6 Kikkers MA3 4 4 1 1 2 9 11
7 Strawberries MA2 5 4 1 1 3 9 12
8 Purmerend MA2 4 3 1 0 3 8 10
  1e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uitgeest MB1 5 9 3 0 2 7 7
2 AMVJ MB2 4 8 2 2 0 10 4
3 Abcoude MB1 5 8 2 2 1 7 5
4 Overbos MB2 4 5 1 2 1 5 5
5 Haarlem MB2 5 5 1 2 2 8 10
6 Castricum MB3 5 5 1 2 2 11 15
7 Qui Vive MB3 4 4 1 1 2 4 4
8 Bennebroek MB2 4 3 0 3 1 5 7
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJburg MB7 5 12 4 0 1 15 5
2 Kraaien MB3 5 10 3 1 1 16 7
3 IJburg MB6 5 9 3 0 2 10 4
4 Haarlem MB5 4 9 3 0 1 11 7
5 Alkmaar MB8 5 6 2 0 3 11 15
6 Rood-Wit MB6 4 5 1 2 1 11 11
7 Overbos MB5 5 4 1 1 3 11 22
8 Uitgeest MB2 5 0 0 0 5 8 22
  4e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uitgeest MB3 5 13 4 1 0 17 5
2 Westerpark MB5 5 12 4 0 1 28 8
3 Bloemendaal MB7 5 10 3 1 1 18 12
4 IJburg MB8 5 5 1 2 2 7 8
5 Reigers MB6 4 4 1 1 2 7 10
6 Alliance MB11 4 3 1 0 3 3 15
7 Kikkers MB7 4 2 0 2 2 5 10
8 Myra MB5 4 1 0 1 3 3 20
  4e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoorn (WFHC) MC1 4 12 4 0 0 11 3
2 Uitgeest MC1 5 8 2 2 1 9 6
3 AMVJ MC2 5 8 2 2 1 8 9
4 Reigers MC2 4 4 1 1 2 5 4
5 Amstelveen MC2 4 3 1 0 3 5 8
6 Hurley MC3 4 1 0 1 3 4 12
  1e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uitgeest MC2 5 13 4 1 0 22 7
2 Westerpark MC3 5 13 4 1 0 12 4
3 Spaarndam MC1 4 6 2 0 2 9 9
4 Alliance MC9 5 6 2 0 3 7 15
5 Alkmaar MC6 5 3 1 0 4 6 10
6 FIT MC6 4 0 0 0 4 2 13
  4e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kikkers MC4 5 12 4 0 1 21 6
2 HIC MC4 5 10 3 1 1 13 9
3 Qui Vive MC3 5 9 3 0 2 17 8
4 Bennebroek MC3 4 4 1 1 2 5 13
5 Uitgeest MC3 5 3 0 3 2 5 17
6 Saxenburg MC3 4 1 0 1 3 2 10
  3e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Reigers MC7 4 12 4 0 0 17 3
2 Rood-Wit MC8 4 9 3 0 1 18 4
3 Saxenburg MC6 5 7 2 1 2 8 11
4 VVV MC5 5 4 1 1 3 10 10
5 Uitgeest MC4 4 4 1 1 2 2 7
6 Xenios MC6 4 1 0 1 3 1 21
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kraaien MD1 4 12 4 0 0 16 8
2 Uitgeest MD1 5 10 3 1 1 19 4
3 Bennebroek MD2 4 7 2 1 1 11 8
4 Alliance MD4 4 6 2 0 2 7 12
5 Overbos MD3 4 3 1 0 3 8 12
6 Hermes MD1 5 0 0 0 5 9 26
  2e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alkmaar MD2 4 10 3 1 0 19 5
2 Rood-Wit MD4 4 10 3 1 0 11 2
3 Terriërs MD2 4 9 3 0 1 12 4
4 Heerhugowaard MD1 4 6 2 0 2 10 9
5 Uitgeest MD2 4 0 0 0 4 1 17
6 Bloemendaal MD4 4 0 0 0 4 0 16
  2e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Spaarndam MD1 5 13 4 1 0 27 4
2 Alkmaar MD4 5 12 4 0 1 27 5
3 Rood-Wit MD6 5 10 3 1 1 15 8
4 Hisalis MD3 5 4 1 1 3 8 28
5 Uitgeest MD3 5 2 0 2 3 3 21
6 Castricum MD3 5 1 0 1 4 4 18
  3e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bloemendaal MD7 5 13 4 1 0 32 6
2 Zandvoort MD3 5 13 4 1 0 24 9
3 Saxenburg MD6 5 9 3 0 2 18 15
4 Alkmaar MD8 5 6 2 0 3 18 12
5 Strawberries MD5 5 3 1 0 4 6 32
6 Uitgeest MD4 5 0 0 0 5 3 27
  5e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Abcoude D1 10 26 8 2 0 28 9
2 Heerhugowaard D1 10 22 7 1 2 33 16
3 Nieuwkoop D1 10 22 7 1 2 27 20
4 FIT D1 10 18 6 0 4 26 15
5 Thor D1 10 16 4 4 2 24 18
6 IJburg D1 10 15 4 3 3 21 19
7 Kikkers D1 10 13 3 4 3 21 23
8 Alkemade D1 10 12 3 3 4 24 19
9 Waddinxveen D1 10 6 2 0 8 8 34
10 Uitgeest D1 10 2 0 2 8 13 32
11 HCRB D1 10 2 0 2 8 7 27
  4e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Castricum DJ1 10 27 9 0 1 32 11
2 HBS DJ3 10 24 8 0 2 42 13
3 Overbos DJ2 10 22 7 1 2 37 12
4 Kikkers DJ3 10 16 5 1 4 31 27
5 Zandvoort DJ1 10 14 4 2 4 30 30
6 Kraaien DJ3 10 9 3 0 7 25 31
7 Uitgeest DJ1 10 6 2 0 8 10 33
8 Reigers DJ2 10 0 0 0 10 2 52
  Jong 4e klasse 
  Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heerhugowaard HA 10 24 7 3 0 39 7
2 Hoorn (WFHC) HA 10 18 5 3 2 25 15
3 Alkmaar HC 10 17 5 2 3 25 14
4 Spire (WFHC) HB 10 15 5 0 5 23 31
5 Magnus HA/Hermes HA 10 5 1 2 7 12 34
6 Uitgeest HA 10 5 1 2 7 9 32
  Veteranen 3e klasse 
zaalhockey 
  Dames Jong 1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uitgeest DJ1 8 14 4 2 2 35 29
2 Hermes DJ1 4 12 4 0 0 22 9
3 HBS DJ3 4 10 3 1 0 17 9
4 Overbos DJ2 8 9 3 0 5 38 45
5 AthenA DJ7 2 3 1 0 1 6 8
6 AthenA DJ5 4 3 1 0 3 14 19
7 Hoorn (WFHC) DJ1 6 1 0 1 5 15 28
  2e klasse 
  Jongens B1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Reigers JB3 6 12 4 0 2 23 16
2 Xenios JB3 6 12 4 0 2 20 16
3 Bennebroek JB3 6 9 3 0 3 23 22
4 Overbos JB2 6 6 2 0 4 19 25
5 Uitgeest JB1 6 6 2 0 4 17 23
  3e klasse 
  Jongens C1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uitgeest JC1 4 10 3 1 0 13 6
2 Terriërs JC2 6 8 2 2 2 17 16
3 VVV JC1 4 6 2 0 2 17 15
4 Qui Vive JC2 4 6 2 0 2 15 16
5 Reigers JC2 6 5 1 2 3 15 22
6 Purmerend JC1 2 4 1 1 0 8 5
7 Saxenburg JC1 4 2 0 2 2 8 13
  2e klasse 
  Jongens D1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uitgeest JD1 6 18 6 0 0 24 10
2 Rood-Wit JD4 8 10 3 1 4 29 26
3 Overbos JD1 2 6 2 0 0 13 4
4 Purmerend JD1 4 4 1 1 2 8 16
5 Strawberries JD1 2 3 1 0 1 6 9
6 Hoorn (WFHC) JD1 4 3 1 0 3 8 12
7 Bloemendaal JD4 4 0 0 0 4 7 18
  2e klasse 
  Meisjes 8E1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes 8E2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Meisjes A1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mijdrecht MA2 8 12 4 0 4 36 26
2 Kikkers MA2 6 12 4 0 2 21 14
3 HIC MA2 4 9 3 0 1 21 12
4 Uitgeest MA1 6 9 3 0 3 19 23
5 Purmerend MA2 6 6 2 0 4 11 18
6 Strawberries MA2 4 6 2 0 2 8 15
7 Hurley MA2 2 0 0 0 2 5 13
  1e klasse 
  Meisjes B1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Strawberries MB1 8 19 6 1 1 19 9
2 Amsterdam MB3 6 15 5 0 1 26 12
3 Mijdrecht MB1 6 11 3 2 1 22 14
4 Kikkers MB2 6 7 2 1 3 18 17
5 Pinoké MB3 6 6 2 0 4 19 23
6 Purmerend MB2 4 1 0 1 3 10 23
7 Uitgeest MB1 6 1 0 1 5 10 26
  1e klasse 
  Meisjes B2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kraaien MB3 6 18 6 0 0 37 7
2 Rood-Wit MB6 4 9 3 0 1 20 17
3 Alliance MB8 7 8 2 2 3 28 30
4 Uitgeest MB2 4 7 2 1 1 15 9
5 Bennebroek MB5 4 6 2 0 2 10 13
6 Terriërs MB4 6 1 0 1 5 9 26
7 Hermes MB3 3 0 0 0 3 5 22
  4e klasse 
  Meisjes B3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Castricum MB5 4 12 4 0 0 23 6
2 Hermes MB2 4 12 4 0 0 16 5
3 Kikkers MB8 6 10 3 1 2 27 17
4 Uitgeest MB3 8 10 3 1 4 22 28
5 Overbos MB6 8 7 2 1 5 24 40
6 Strawberries MB4 4 6 2 0 2 13 17
7 Kraaien MB4 8 4 1 1 6 19 31
  4e klasse 
  Meisjes C1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS MC2 4 12 4 0 0 21 11
2 Alkmaar MC2 6 11 3 2 1 21 19
3 Alliance MC3 6 8 2 2 2 19 16
4 Hurley MC3 6 7 2 1 3 16 16
5 HIC MC2 4 5 1 2 1 7 8
6 Uitgeest MC1 4 4 1 1 2 11 13
7 AMVJ MC2 6 3 1 0 5 20 32
  1e klasse 
  Meisjes C2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uitgeest MC2 6 11 3 2 1 29 18
2 Myra MC4 4 8 2 2 0 14 11
3 Alliance MC9 4 6 2 0 2 15 10
4 Abcoude MC4 4 4 1 1 2 12 13
5 FIT MC6 6 4 1 1 4 15 33
  4e klasse 
  Meisjes C3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJburg MC4 4 12 4 0 0 16 5
2 Terriërs MC3 4 10 3 1 0 37 5
3 VVV MC2 6 6 2 0 4 17 31
4 HIC MC4 2 4 1 1 0 6 4
5 Uitgeest MC3 4 3 1 0 3 15 14
6 Bennebroek MC3 0 0 0 0 0 0 0
7 Alliance MC7 4 0 0 0 4 4 36
  3e klasse 
  Meisjes C4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJburg MC7 8 17 5 2 1 29 16
2 Rood-Wit MC9 4 9 3 0 1 17 7
3 Reigers MC7 4 9 3 0 1 19 13
4 VVV MC5 5 7 2 1 2 10 14
5 Uitgeest MC4 5 5 1 2 2 11 13
6 Castricum MC5 6 1 0 1 5 10 22
7 Xenios MC6 2 0 0 0 2 2 13
  5e klasse 
  Meisjes D1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kraaien MD1 6 12 4 0 2 27 18
2 IJburg MD2 6 9 3 0 3 21 14
3 Alliance MD4 4 9 3 0 1 11 15
4 Uitgeest MD1 4 6 2 0 2 11 9
5 Bloemendaal MD3 2 0 0 0 2 7 12
6 AthenA MD3 2 0 0 0 2 1 10
  1e klasse 
  Meisjes D2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Haarlem MD2 4 9 3 0 1 14 11
2 Amsterdam MD4 2 6 2 0 0 12 3
3 Bennebroek MD2 2 6 2 0 0 8 2
4 Saxenburg MD2 4 6 2 0 2 11 9
5 Overbos MD3 4 6 2 0 2 11 12
6 Uitgeest MD2 4 3 1 0 3 9 10
7 Hermes MD1 4 0 0 0 4 2 20
  2e klasse 
  Meisjes D3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rood-Wit MD6 4 10 3 1 0 11 2
2 IJburg MD5 4 9 3 0 1 14 7
3 Uitgeest MD3 4 7 2 1 1 7 7
4 FIT MD3 2 6 2 0 0 7 3
5 Xenios MD5 2 3 1 0 1 5 6
6 Castricum MD3 4 0 0 0 4 4 10
7 Mijdrecht MD2 4 0 0 0 4 3 16
  3e klasse 
  Meisjes D4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hurley MD5 5 15 5 0 0 41 3
2 Kraaien MD5 4 9 3 0 1 17 18
3 Qui Vive MD5 2 3 1 0 1 6 9
4 VVV MD6 2 3 1 0 1 7 12
5 Strawberries MD5 4 3 1 0 3 5 19
6 Uitgeest MD4 3 0 0 0 3 7 10
7 FIT MD7 2 0 0 0 2 2 14
  4e klasse