Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Saskia Grimmelikhuyse
Aanvoerder Margit Heslinga
Trainer Saskia Grimmelikhuyse

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
FIT D1 Voorhout D1 12:45
HCRB D1 Thor D1 11:00
IJburg D1 Kikkers D1 12:45
Kraaien D1 Alkemade D1 12:45
Nieuwkoop D1 Uitgeest D1 12:45
Saxenburg D1 Zandvoort D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 FIT D1 13 36 12 0 1
2 IJburg D1 13 36 12 0 1
3 Alkemade D1 13 33 11 0 2
4 Voorhout D1 13 25 8 1 4
5 Thor D1 13 19 6 1 6
6 Uitgeest D1 13 19 6 1 6
7 Zandvoort D1 13 16 5 1 7
8 Kraaien D1 13 15 4 3 6
9 Nieuwkoop D1 13 13 4 1 8
10 HCRB D1 13 12 4 0 9
11 Kikkers D1 13 3 1 0 12
12 Saxenburg D1 13 2 0 2 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 mrt HC Nieuwkoop D1 12:45 uit
31 mrt A.M.H.C. F.I.T. D1 12:45 thuis - Veld 1
7 apr HCRB D1 12:45 uit
14 apr HMHC Saxenburg D1 12:45 thuis - Veld 1
5 mei Zandvoortsche Hockey Club D1 n.n.b uit
12 mei Thor D1 12:45 thuis - Veld 1
19 mei MHC Voorhout D1 12:45 uit
26 mei Z.H.C. de Kraaien D1 12:45 uit
2 jun MHC de Kikkers D1 12:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Saxenburg D1 HCRB D1 1-2
Kikkers D1 Kraaien D1 1-2
Thor D1 Nieuwkoop D1 5-2
Voorhout D1 IJburg D1 2-1
Uitgeest D1 Alkemade D1 1-6
Zandvoort D1 FIT D1 0-9
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Nieuwkoop D1 Voorhout D1 0-1
IJburg D1 Uitgeest D1 8-0
Alkemade D1 Kikkers D1 10-1
Kraaien D1 Saxenburg D1 3-0
FIT D1 Thor D1 3-0
HCRB D1 Zandvoort D1 1-3
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Kikkers D1 IJburg D1 2-5
Thor D1 HCRB D1 3-1
Voorhout D1 FIT D1 0-2
Uitgeest D1 Nieuwkoop D1 1-0
Zandvoort D1 Saxenburg D1 3-0
Alkemade D1 Kraaien D1 3-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Saxenburg D1 Thor D1 1-3
IJburg D1 Alkemade D1 2-1
Nieuwkoop D1 Kikkers D1 3-1
Kraaien D1 Zandvoort D1 1-0
HCRB D1 Voorhout D1 1-5
FIT D1 Uitgeest D1 9-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Voorhout D1 Saxenburg D1 4-1
Uitgeest D1 HCRB D1 5-0
Thor D1 Zandvoort D1 1-0
Kikkers D1 FIT D1 0-3
IJburg D1 Kraaien D1 4-2
Alkemade D1 Nieuwkoop D1 2-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
HCRB D1 Kikkers D1 1-0
Saxenburg D1 Uitgeest D1 0-0
Zandvoort D1 Voorhout D1 1-1
FIT D1 Alkemade D1 6-1
Nieuwkoop D1 IJburg D1 0-7
Kraaien D1 Thor D1 4-4
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Kikkers D1 Saxenburg D1 4-1
Uitgeest D1 Zandvoort D1 2-1
Voorhout D1 Thor D1 2-1
Nieuwkoop D1 Kraaien D1 2-2
Alkemade D1 HCRB D1 4-0
IJburg D1 FIT D1 4-2
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
HCRB D1 IJburg D1 1-3
Saxenburg D1 Alkemade D1 0-4
Zandvoort D1 Kikkers D1 3-1
Thor D1 Uitgeest D1 5-0
FIT D1 Nieuwkoop D1 7-2
Kraaien D1 Voorhout D1 0-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Nieuwkoop D1 HCRB D1 4-0
FIT D1 Kraaien D1 5-0
Uitgeest D1 Voorhout D1 3-2
Kikkers D1 Thor D1 1-2
Alkemade D1 Zandvoort D1 5-0
IJburg D1 Saxenburg D1 5-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Voorhout D1 Kikkers D1 2-0
Thor D1 Alkemade D1 0-3
Zandvoort D1 IJburg D1 1-3
Saxenburg D1 Nieuwkoop D1 1-5
HCRB D1 FIT D1 1-4
Uitgeest D1 Kraaien D1 1-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Kraaien D1 HCRB D1 4-6
Kikkers D1 Uitgeest D1 0-2
FIT D1 Saxenburg D1 5-0
Nieuwkoop D1 Zandvoort D1 1-4
IJburg D1 Thor D1 6-2
Alkemade D1 Voorhout D1 4-3
ZONDAG 10 MAART 2019
IJburg D1 Voorhout D1 3-2
Nieuwkoop D1 Thor D1 2-1
FIT D1 Zandvoort D1 8-0
HCRB D1 Saxenburg D1 2-0
Kraaien D1 Kikkers D1 4-0
Alkemade D1 Uitgeest D1 11-0
ZONDAG 17 MAART 2019
Zandvoort D1 HCRB D1 7-0
Saxenburg D1 Kraaien D1 2-2
Thor D1 FIT D1 1-8
Voorhout D1 Nieuwkoop D1 5-1
Uitgeest D1 IJburg D1 0-5
Kikkers D1 Alkemade D1 0-5