Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Saskia Grimmelikhuyse
Aanvoerder Kim van Stralen
Trainer Saskia Grimmelikhuyse

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Heerhugowaard D1 Kraaien D1 12:45
Saxenburg D1 Uitgeest D1
Scoop Delft D1 Wateringse veld D1 11:30
Thor D1 Alkemade D1 12:45
Voorhout D1 Evergreen D1 12:45
Zandvoort D1 Kikkers D1 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Uitgeest D1 6 16 5 1 0
2 Voorhout D1 6 15 5 0 1
3 Wateringse veld D1 6 13 4 1 1
4 Kikkers D1 6 12 4 0 2
5 Scoop Delft D1 6 10 3 1 2
6 Saxenburg D1 6 10 3 1 2
7 Alkemade D1 6 8 2 2 2
8 Kraaien D1 6 6 2 0 4
9 Thor D1 6 6 2 0 4
10 Heerhugowaard D1 6 6 2 0 4
11 Zandvoort D1 6 3 1 0 5
12 Evergreen D1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt HMHC Saxenburg D1 n.n.b uit
3 nov Zandvoortsche Hockey Club D1 12:50 thuis - Veld 1
10 nov Thor D1 12:45 uit
17 nov MHC Voorhout D1 12:50 thuis - Veld 1
24 nov MHC Heerhugowaard D1 12:45 uit
8 mrt Scoop Delft D1 n.n.b uit
15 mrt Z.H.C. de Kraaien D1 n.n.b thuis
22 mrt MHV Evergreen D1 n.n.b uit
29 mrt Hockeyclub Alkemade D1 n.n.b thuis
5 apr MHC de Kikkers D1 n.n.b uit
19 apr Wateringse veld D1 n.n.b thuis
10 mei HMHC Saxenburg D1 n.n.b thuis
17 mei Zandvoortsche Hockey Club D1 n.n.b uit
24 mei Thor D1 n.n.b thuis
7 jun MHC Voorhout D1 12:45 uit
14 jun MHC Heerhugowaard D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Kikkers D1 Kraaien D1 4-2
Uitgeest D1 Scoop Delft D1 3-1
Alkemade D1 Evergreen D1 10-0
Saxenburg D1 Heerhugowaard D1 1-2
Zandvoort D1 Voorhout D1 0-1
Thor D1 Wateringse veld D1 2-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Evergreen D1 Kikkers D1 (1-2)TEMP_RESULT
Kraaien D1 Uitgeest D1 3-4
Heerhugowaard D1 Zandvoort D1 2-1
Voorhout D1 Thor D1 3-1
Wateringse veld D1 Alkemade D1 2-2
Scoop Delft D1 Saxenburg D1 3-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Thor D1 Heerhugowaard D1 3-2
Zandvoort D1 Scoop Delft D1 0-2
Saxenburg D1 Kraaien D1 1-0
Uitgeest D1 Evergreen D1 6-0
Kikkers D1 Alkemade D1 3-2
Voorhout D1 Wateringse veld D1 1-5
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Thor D1 Scoop Delft D1 0-7
Alkemade D1 Uitgeest D1 4-4
Evergreen D1 Saxenburg D1 0-6
Kraaien D1 Zandvoort D1 4-1
Heerhugowaard D1 Voorhout D1 0-4
Wateringse veld D1 Kikkers D1 4-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Voorhout D1 Scoop Delft D1 3-2
Heerhugowaard D1 Wateringse veld D1 1-4
Uitgeest D1 Kikkers D1 3-2
Saxenburg D1 Alkemade D1 1-0
Zandvoort D1 Evergreen D1 6-0
Thor D1 Kraaien D1 0-5
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Kikkers D1 Saxenburg D1 3-0
Alkemade D1 Zandvoort D1 5-1
Evergreen D1 Thor D1 1-6
Kraaien D1 Voorhout D1 2-3
Scoop Delft D1 Heerhugowaard D1 11-0
Wateringse veld D1 Uitgeest D1 2-3