Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:30 Meisjes C1 Denise Tiemeijer WA1 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes D3 Luna Regeling WA1 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes C3 Herman Dupon WA1 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes C2 Denise Tiemeijer WA1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 21:00 Korfbal Trainingsgroep ZA2
17:00 - 18:15 Meisjes D1 Clim Oostra WA1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes D2 Saskia Grimmelikhuyse WA1 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes B2 Saskia Grimmelikhuyse WA1 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes B3 Clim Oostra WA1 - CD
19:30 - 21:30 Dames 1 Saskia Grimmelikhuyse WA1 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes A1 Clim Oostra WA1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Chico's Trainingsgroep WA1 - A Chico's olv. Lisa Nuijten en Elina Muijskens
16:30 - 17:30 Proefleden Trainingsgroep WA3 Proefleden Olv. Sanne van Waardenberg en Aimée Bleeker
16:30 - 17:30 J8E1 Sebastian Machiel Veenstra ZA2 - CD
16:30 - 17:30 Meiden 3F1 Anna Rentenaar
Sterre Terpstra
WA1 - C
16:30 - 17:30 Meiden 6E1 Carlijn Kuiper
Carlijn Kuiper
WA1 - D
16:30 - 17:30 Meiden 6E2 Sofie Plekkenpol
Denise Haak
WA1 - D
16:30 - 17:30 Meiden 6E3 Daan Loose
Floor Bredewoud
ZA2 - CD
16:30 - 17:30 Meiden 8E1 Annabel Otten ZA2 - A
16:30 - 17:30 Meiden 8E2 Pleun Liselotte Vet
Juliëtte Beentjes
ZA2 - B
16:30 - 17:30 Mixed 3F1 Laura Duijn
Janine de Bree
WA1 - B
17:30 - 18:45 Jongens D1 Laurens Dupon
Sebastian Machiel Veenstra
WA1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C2 Denise Tiemeijer ZA2 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D1 Sanne van Randeraat
Janine de Bree
WA1 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D3 Annabel Otten ZA2 - CD
18:45 - 20:00 Jongens B1 Sebastian Machiel Veenstra WA1 - CD Om de week op veld 2
18:45 - 20:00 Meisjes B1 Sanne van Randeraat WA1 - AB Om de week op veld 2
18:45 - 20:00 Meisjes C1 Denise Tiemeijer ZA2 - AB Om de week op veld 1
18:45 - 20:00 Meisjes C4 Justin Koelman
Emma de Lange
ZA2 - CD Om de week op veld 1
20:00 - 21:15 Dames Jong1 Sanne van Randeraat WA1 - CD 1 keer in de 3 weken op veld 2
20:00 - 21:15 Jongens A1 Tim Dekker ZA2 - AB 1 keer in de 3 weken op veld 2
20:00 - 21:15 Meisjes A2 Denise Tiemeijer WA1 - AB 1 keer in de 3 weken op veld 2
21:15 - 22:15 Veteranen Hans Mannaert WA1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 21:00 Korfbal Trainingsgroep ZA2
19:00 - 19:45 Keeperstraining Trainingsgroep WA1 - AB Meisjes C/D Olv Clim Oostra
19:45 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep WA1 - AB Jongens D t/m A Meisjes B/A Senioren Olv Clim Oostra
20:30 - 21:30 Meisjes B2 Clim Oostra WA1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Keeperstraining Trainingsgroep WA3 Instuiftraining Keepers JJ Olv Tim Dekker
16:30 - 17:30 J8E1 Sebastian Machiel Veenstra
Lars Oudegeest
Justin Koelman
WA1 - C
16:30 - 17:30 Meiden 3F1 Sterre Terpstra
Anna Rentenaar
ZA2 - C
16:30 - 17:30 Meiden 6E1 Janine de Bree
Carlijn Kuiper
ZA2 - A
16:30 - 17:30 Meiden 6E2 Sofie Plekkenpol ZA2 - B
16:30 - 17:30 Meiden 6E3 Daan Loose WA1 - D
16:30 - 17:30 Meiden 8E1 Laura Duijn
Annabel Otten
WA1 - A
16:30 - 17:30 Meiden 8E2 Pleun Liselotte Vet
Juliëtte Beentjes
WA1 - B
16:30 - 17:30 Mixed 3F1 Liselotte Mouissie
Anne Cappendijk
ZA2 - D
17:30 - 18:45 Jongens D1 Sebastian Machiel Veenstra WA1 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes B3 Saskia Grimmelikhuyse ZA2 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C3 Sanne van Randeraat WA1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D2 Denise Tiemeijer ZA2 - CD
18:45 - 20:00 Jongens B1 Tim Dekker
Sebastian Machiel Veenstra
WA1 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes A2 Saskia Grimmelikhuyse ZA2 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes B1 Sanne van Randeraat WA1 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes C4 Denise Tiemeijer ZA2 - CD
20:00 - 21:15 Dames 1 Saskia Grimmelikhuyse WA1 - A
20:00 - 21:15 Dames Jong1 Saskia Grimmelikhuyse WA1 - B
20:00 - 21:15 Jongens A1 Tim Dekker ZA2 - AB Om de week op veld 1
20:00 - 21:15 Meisjes A1 Clim Oostra WA1 - CD Om de week op veld 2
20:00 - 21:15 Trimhockey Jaap Bos ZA2 - CD

Facebook